KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343182
nr 1534 3182
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 15/100, daterad -68. Bildmått: 15x49 cm, yttermått inklusive ram: 38x72 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:16:31
17/4 17:05:54
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda